Gite Les Petits Poissons Verts Et Massages

Belangrijkste voorzieningen

  • 55 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer
  • 5 gasten
  • 3 bedden

Locatie

    De 55 m² Gite Les Petits Poissons Verts Et Massages La Jarrie ligt op ongeveer 15 minuten met de auto van het Château de Buzay en verwelkomt zijn gasten om mini-golf te proberen.

    Dit vakantiehuis is gesitueerd op een korte afstand van het Kasteel van l'Herbaudiere, terwijl La Jarrie - College Francoise Dolto busstation binnen een straal van 850 meter is.

    Tot de badkamerfaciliteiten behoren ook een apart toilet en een douche. Een haardroger en handdoeken zijn inbegrepen voor extra comfort.

    De 1-slaapkamer Gite Les Petits Poissons Verts Et Massages biedt zelfvoorzienende voorzieningen, zoals een kitchenette en een eetgedeelte en een eethoek buiten voor het gemak van de gasten. U kunt ook gebruikmaken van een koffie/theezetapparaat, een koelkast en een oven om uw eigen maaltijd te bereiden. L'hysope, waar Franse gerechten worden geserveerd, ligt op circa 7 minuten wandelafstand van deze villa.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 11:00

    Kameropties bij Gite Les Petits Poissons Verts Et Massages La Jarrie

    Tot de badkamerfaciliteiten behoren ook een apart toilet en een douche. Een haardroger en handdoeken zijn inbegrepen voor extra comfort.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Gite Les Petits Poissons Verts Et Massages La Jarrie Bedden foto Gite Les Petits Poissons Verts Et Massages La Jarrie Wastafels foto Gite Les Petits Poissons Verts Et Massages La Jarrie Macro Details foto Gite Les Petits Poissons Verts Et Massages La Jarrie Faciliteiten foto Gite Les Petits Poissons Verts Et Massages La Jarrie Buitenkant foto Gite Les Petits Poissons Verts Et Massages La Jarrie Macro Details foto Gite Les Petits Poissons Verts Et Massages La Jarrie Buitenkant foto Gite Les Petits Poissons Verts Et Massages La Jarrie Voorzieningen foto Gite Les Petits Poissons Verts Et Massages La Jarrie Wastafels foto Gite Les Petits Poissons Verts Et Massages La Jarrie Strand foto
    Huisje met 1 Slaapkamer

    Grootte: 55 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Gite Les Petits Poissons Verts Et Massages La Jarrie

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Gite Les Petits Poissons Verts Et Massages La Jarrie

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Is er een keuken beschikbaar in strand Gite Les Petits Poissons Verts Et Massages?
      Ja, een ingerichte kitchenette, samen met een koffie/theezetapparaat, een koelkast en een oven, is beschikbaar in strand Gite Les Petits Poissons Verts Et Massages.
    • Kan ik mijn huisdier meenemen naar Gite Les Petits Poissons Verts Et Massages?
      In Gite Les Petits Poissons Verts Et Massages kunnen gasten hun huisdieren meenemen.
    • Welke bekende bezienswaardigheden liggen er in de buurt van dit vakantiehuis?
      Gasten van dit vakantiehuis kunnen onder andere het Kasteel van l'Herbaudiere (4 km), Chateau de Cramahe 5) en het Château de Buzay 6) verkennen.
    • Beschikt Gite Les Petits Poissons Verts Et Massages over spa?
      Bezoekers die in Gite Les Petits Poissons Verts Et Massages verblijven, kunnen genieten van hoofdmassage en rugmassage.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Gite Les Petits Poissons Verts Et Massages La Jarrie